Hakkımızda

Kurulduğu tarihte yerel yönetimlerin ve kamu kurumlarının istekleri ve gereksinimleri doğrultusunda çalışmalarına başlayan Belsis, gelişmeleri yakından izleyen ve uygulayan uzman kadrosu, müşteri memnuniyetine odaklı hizmet anlayışı ve teknolojinin yüksek kalitesini taşıyan "Yazılım Ürünleri" ile bir çözüm merkezidir.
Türkiyenin yerel yönetim bilgi sisteminde ilkleri yaratan Belsis 200'ün üzerinde yerel yönetim ve kamu kurumu ile kurduğu iş ortaklıklarında her zaman bilgi teknolojisinden en yüksek verimin alınması doğrultusunda 70‘in üzerinde personel ile çalışmalarını yürütmektedir. İnsana önem veren Belsis, dinamik, yaratıcı uzman kadrosu ile “Yerel Yönetim” ihtiyaçlarının dışında, “Sayısal Veri” üretimi ve analizinde kullanılan uygulamalar geliştirerek mühendislik ve planlama alanında sayısal veri kullanan tüm Kamu Kurumlarının ihtiyaçlarına cevap vermektedir.
Belsis “ Sayısal Veri” ve “Sözel Veri” entegrasyonuyla uygulamaların eşzamanlı çalışma prensibine dayalı projelerde, tüm uygulamaları bünyesinde üreten tek firma özelliğini yıllardır korumaktadır. Değişimin insanla geleceği bilincinde olan Belsis, eğitim ve desteğe özel bir önem verir. Satış sonrası eğitim ve teknik destek aktiviteleriyle yazılımın her tarafında en kısa sürede ve kolayca kullanılabilmesini sağlar.

Belsis Görselleri