BELSİS KENT REHBER HARİTASI İLE KENT AVUÇLARINIZIN İÇİNDE

BelsisKRH

Kent Rehber Haritası günlük yaşamı kolaylaştırmak için tasarlanmış, kentlinin adres ve önemli yer sorguları yapabildiği, belediyede iç ağda ve/veya internet ortamında çalışabilen Belsis tarafından geliştirilmiş bir çözümdür.

Kent Rehber Haritası Belediye sınırları içerisinde yer alan camiler, hastaneler, okullar, eczaneler, alışveriş merkezleri, oteller, bankalar vb. gündelik hayatta sıkça ihtiyaç duyulan önemli yerlerin sorgulanmasına da imkan sağlamaktadır. Kent Rehber Haritası vatandaşların internet ortamında gidecekleri adresleri rahatça bulabilmeleri ve kente ilk defa gelecek olanların da keşif yapabilmelerini hedeflemektedir.

Belediyede Kent Rehber Haritası ile imar planları, kadastral haritalar, numarataj haritası, binalar, bina fotoğrafları, önemli yer ayrıntıları gibi bilgilere de erişilebilmektedir.

Kent Rehber Haritası ile taşınmaza ait cephe ölçüleri, alan bilgileri, yola olan uzaklıkları gibi ölçümler yapılabildiği gibi bu bilgilere ait çıktılar da alınabilmektedir.

Kent Rehber Haritasının ergonomik arayüzü sayesinde harita üzerinde yön ok tuşları ile harita üzerinde istenen bölgeye ulaşma ve katmanlar alanında yer alan Kent Rehber Haritası ve Uydu fotoğrafları seçenekleri ile her biri ayrı ayrı ya da tümü açılarak istenen şeffaflık ayarlamaları yapılabilir.